Arun Mühendislik

Arun mühendislik 2013 yılında, 20 yılı aşkın bilgi birikimini mekanik taahhüt ve proje alanlarında hizmet vermek amacıyla kullanmayı amaçlayan, sektöre uzun süreler katkıda bulunmuş bir ekip tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren bir çok başarılı projeye imza atarak müşterilerinin en önemli çözüm ortaklarından biri olmayı başarmış ve mekanik taahhüt alanındaki faaliyetlerini inşaat alanına da taşıyarak, her iki kulvarda da varlık gösteren bir mühendislik şirketi olmuştur.
Çok geniş bir uygulama alanı yelpazesinde hizmet veren Arun mühendislik, iş merkezi, otel, villa, plaza, mağaza gibi bir çok projenin mekanik taahhüt ve projelendirme çalışmalarını üstlenerek faaliyetlerine devam etmektedir. Arun Mühendislik mekanik taahhüt alanında, yapı ısıtma ve soğutma tesisatı, havalandırma tesisatı ,yangın tesisatı, sıhhi tesisat, pis su tesisatı, solar enerji sistemleri, arıtma sistemleri gibi daha bir çok mekanik tesisat sistemlerinin projelendirme ve uygulama çalışmalarını yapmaktadır

Misyonumuz

-Mühendislik alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek sürekli güncel kalmak.
-İlk yatırım maliyeti ve işletme giderleri arasındaki optimizasyonu en doğru şekilde saptayarak müşteriye en uygun alternatif çözümler sunmak.
-Seçkin ve donanımlı personellerden oluşan bir kadroyla çalışarak, müşterinin istekleri doğrultusunda kaliteli bir hizmet sunmak.
-Zamanlama ve insan kaynakları yönetimini etkin bir şekilde kullanarak işi zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim etmek.
-Enerji verimliliği yüksek ve uzun yıllar tadilat gerektirmeyecek bir tesis altyapısı oluşturmak.
-Şantiyede kullanılacak malzemeleri doğru yerden ve doğru fiyata temin ederek müşteriye en uygun bütçeyi sunmak.

Vizyonumuz

Öncelikli hedefimiz, her yeni gün değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, bu yenilikleri projelerimizde hayata geçirerek, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun alternatif çözümler üretmektir.

Referanslarımız